شما می توانید سوالات متداول مشتریان ما را از این قسمت مطالعه بفرمایید

توری حصاری نوعی از توری های بافته شده توسط مفتول گالوانیزه گرم است که با چشمه های لوزی شکل و به صورت رولی تولید می گردد . اغلب از این توری جهت فس کشی و حصار کشی استفاده می گردد . عرض رول توری حصاری از نیم متر تا سه متر و ارتفاع آن 15 متر است . در تولید این محصول می توان از مفتولهای گالوانیزه ۲ الی ۴٫۷۵ میلیمتر بهره برد . جهت اطلاعات بیشتر مقاله توری حصاری را مطالعه فرمایید .

گابیون نوعی از توری فلزی گالوانیزه است که اغلب در پروژه های عمرانی ، سدسازی و راه سازی استفاده می شود . اکثراً در بافت این نوع توری از مفتول 3 میلیمتر گالوانیزه گرم استفاده می شود . رولهای توری گابیون در عرض ۱ الی ۳ متر و طول ۴۰ الی ۵۰ متر تولید می شوند و چشمه های شش ضلعی ( لانه زنبوری ) دارند . جهت کسب اطلاعات تکمیلی مقاله توری گابیون را بخوانید .

سیم خاردار یکی از محصولات پر فروش صنایع مفتولی است و جهت ایجاد یک دیوار حفاظ در زمینهای کشاورزی و مناطق نظامی مورد استفاده قرار می گیرد . سیم خاردار به تنهایی یک حفاظ مطمئن نیست و به عنوان یک مکمل حفاظتی به حساب می آید . این محصول به وسیله مفتول های گالوانیزه روکش و مقاومت خوبی در فضای باز و شرایط بد آب و هوایی دارد .

سیم خاردار دارای مدلهای زیر است :

  • سیم خاردار خطی
  • سیم خاردار حلقوی
  • سیم خار دار تبری

ما به حریم خصوصی شما اهمیت می دهیم و هرگز هرزنامه ای به شما ارسال نمی کنیم . اطلاعات ورودی شما به هیچ عنوان در اختیار شخص ثالث دیگری قرار نخواهد گرفت .