در باره توری کالا

گروه تولیدی توری کالا با پشتوانه بیش از 15 سال تجربه و سابقه مفید و اجرایی در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات صنایع مفتولی تاسیس گردید . صنایع مفتولی به عنوان یکی از برجسته ترین و کاربردی ترین صنایع در چرخه اقتصاد کشور ، نقش موثر و کاربردی در تولید مواد اولیه صنایع دیگر داشته و به نوعی خود یک صنعت مادر محسوب می شود .

در این راستا ، در جهت تامین نیاز داخل و قطع وابستگی به واردات و همچنین صادرات به کشورهای همسایه و هم جوار ، توری کالا همه تلاش خود را در جهت اشتغال زایی و خود کفایی کشور خواهد نمود .

محصولات توری کالا به طور کلی به دو دسته اصلی مفتول و توری تقسیم می گردد که خود دارای زیر شاخه های زیاد و محصولات متنوع می باشد . مفتول به حالت اولیه سیاه بوده که خود در صنایع ساختمان ، عدل پنبه و توری پرسی مورد استفاده قرار می گیرد . در مرحله بعد و طی فرایند های مختلفی به حالت گالوانیزه و به قطرهای مختلف در می آید و آماده بافت توری های صنعتی می شود . توری های صنعت مفتولی بسته به ضخامت مفتول به کار رفته ، اندازه چشمه ، نوع ، شکل چشمه و طرح بافت ، متفاوت و متمایز می شود .

توری کالا در بافت توری های صنعتی خود از هر دو روش دستی و ماشینی ( مکانیزه ) بهره برده و آمادگی تولید انواع توری های مفتولی در قطرهای مختلف مفتول و چشمه های متنوع و در اسرع وقت دارا می باشد . لذا دقت بالا و تلرانس خیلی ناچیز چشمه ها را با حساسیت بالا تضمین می نماید .