مبل شویی در تهران

مبل شویی در تهران

مبل شویی در تهران با دستگاه های مدرن چگونه است ؟

مبل شویی در تهران که یک شهر بزرگ و با جمعیت بالایی است ، یکی از ضروریات و امور حیاتی در بحث نظافت منازل است . نظافت یکی از مسائلی است که در سلامت بدن انسان نقشی بسیار اساسی دارد تا جایی که در احادیث نظافت را جزئی از دین دانسته اند . این مساله در جاهایی نمود بیشتر دارد که نظافت در مورد وسایلی باشد که افراد به طور مستقیم با آن تماس دارند و آنها را لمس می کنند .

مبلمان منزل یکی از این وسایل است که در همه منازل وجود دارد و جزئی از زندگی همه شهر نشینان شده است . این اسباب ضروری که همگان بیشترین وقت خود را در منزل روی آن می گذرانند ، هموراه در معرض آلودگی قرار دارد .آلودگیهای پنهانی که در درون بافت پارچه و اسفنج آن نفوذ می کند و محل مناسبی جهت رشد باکتریها و قارچها خواهند شد .

گرد و خاک ، چربی ، انواع نوشیدنی ها ، لکه های چربی ، لکه های حاصل از ریخته شدن مواد آرایشی و سایر آلودگی های کوچک که معمولاً به چشم ما نمی آیند اما در طول زمان سبب کدر شدن و بد رنگ شدن مبلمان ما می شوند . از طرفی چون اسکلت بندی و ساختار مبلها از چوب است ، شستشوی آن کار ساده ای نیست . یعنی اگر به این کار وارد نباشید و تجهیزات مخصوص این کار را نداشته باشید قطعاً به مبلمان منزلتان آسیب جدی وارد می کنید که شامل پوسیدگی چوب ، زنگ زدن فلزهای داخل آن ، لق شدن اتصالات و … می باشد .

اما برای نوسازی و تغییر چهره مبلها چه باید کرد ؟ آیا تعویض آنها یا حتی تعویض رویه مبل منطقی است ؟

با توجه به بالا رفتن قیمتها و گران شدن پارچه های مبلی و دستمزد رویه کوبی ، این کار هزینه بالایی برای شما در بر خواهد داشت و بهترین گزینه مبل شویی در تهران با دستگاه های مدرن است .

مبل شویی پاک مبل با دارا بودن تجهیزات مدرن و نیروهای مجرب در این زمینه سابقه و تجربه بالایی دارد و می تواند در اسرع وقت مبلمان شما را مثل روز اول تمیز و درخشان کند . در این روش نیازی به جابجایی مبل نیست و تمام کارها در محل شما و بدون ذره ای آب ریزی و کثیفی انجام می شود .

روش مبل شویی در منزل :

در این روش ابتدا کف حاصل از شامپو های خارجی درجه یک مخصوص شستشوی مبل به وسیله دستگاه کف ساز به برس برقی منتقل شده و به وسیله آن مبلها به خوبی برس کشی می شوند و تمام لکه ها و کثیفی ها در کف موجود حل می شوند .

بعد از اینکه کاملاً برس کشی انجام شد نوبت به خروج آب ، کف و چرک از مبل می رسد تا درون مبل باقی نماند و در اصطلاح چرک مرد نشود . این کار به وسیله دستگاه وکیوم بسیار قدرتمندی انجام می شود و تمام آب ، کف و چرک از درون پارچه و اسفنج مبل مکیده شده و خارج می شود .

بعد از این مرحله مبل خشک شده ولی کمی نمدار است که بعد از دو ساعت کاملاً خشک شده و قابل استفاده است . شما می توانید در مخزن دستگاه وکیوم میزان چرک خارج شده از مبلتان را رویت کنید و مطمئن شوید که چه میزان کثیفی از مبلتان خارج شده است .

مجموعه پاک مبل علاوه بر شستشوی مبل عملیات شستشوی صندلی ماشین و شستشوی خوشخواب را هم به همین نحو انجام می دهد و آنها را مثل روز اول درخشان می کند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

0/5 (0 نظر)