درباره توری کالا

در باره توری کالا

گروه تولیدی توری کالا با پشتوانه بیش از 15 سال تجربه و سابقه مفید و اجرایی در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات صنایع مفتولی تاسیس گردید . صنایع مفتولی به عنوان یکی از برجسته ترین و کاربردی ترین صنایع در چرخه اقتصاد کشور ، نقش موثر و کاربردی در تولید مواد اولیه صنایع دیگر داشته و به نوعی خود یک صنعت مادر محسوب می شود .

در این راستا ، در جهت تامین نیاز داخل و قطع وابستگی به واردات و همچنین صادرات به کشورهای همسایه و هم جوار ، توری کالا همه تلاش خود را در جهت اشتغال زایی و خود کفایی کشور خواهد نمود .

محصولات توری کالا به طور کلی به دو دسته اصلی مفتول و توری تقسیم می گردد که خود دارای زیر شاخه های زیاد و محصولات متنوع می باشد . مفتول به حالت اولیه سیاه بوده که خود در صنایع ساختمان ، عدل پنبه و توری پرسی مورد استفاده قرار می گیرد . در مرحله بعد و طی فرایند های مختلفی به حالت گالوانیزه و به قطرهای مختلف در می آید و آماده بافت توری های صنعتی می شود . توری های صنعت مفتولی بسته به ضخامت مفتول به کار رفته ، اندازه چشمه ، نوع ، شکل چشمه و طرح بافت ، متفاوت و متمایز می شود .

توری کالا در بافت توری های صنعتی خود از هر دو روش دستی و ماشینی ( مکانیزه ) بهره برده و آمادگی تولید انواع توری های مفتولی در قطرهای مختلف مفتول و چشمه های متنوع و در اسرع وقت دارا می باشد . لذا دقت بالا و تلرانس خیلی ناچیز چشمه ها را با حساسیت بالا تضمین می نماید .

سرعت تولید بالا و تحویل کالاها در سریعترین زمان ممکن

صنایع مفتولی توری کالا با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و همچنین نیروهای مجرب و متخصص تمام تلاش خود را در کاهش زمان تحویل محصولات خود به مشتریان عزیزش انجام داده  است . در این راستا با توجه به تجربه ، سابقه فروش و آمار های موجود ، نسبت به تولید و دپوی محصولات پر فروش تر در بازه های زمانی مشخص اقدام می نماید . این امر سبب می شود که در یکسری از اقلام خاص و پرمصرف ، کاربران بتوانند ، بلافاصله بعد از ثبت سفارش ، نسبت به بارگیری و تحویل سفارشات مورد نظر خود اقدام نمایند .

پوشش دهی تمام محصولات مفتولی

صنایع مفتولی توری کالا به عنوان یک واحد پویا و فعال در زمینه تولید ، توزیع و تامین انواع کالاهای صنایع مفتولی ، از مواد اولیه گرفته تا انواع توری های صنعتی و مفتولی ، توانسته است با تکمیل تمام فراورده های مفتولی خود و تعامل با همکاران شریف و متخصص خود در عرصه تولیداتی که خود مستقیماً به ساخت آنها نمی پردازد ، زمینه تسهیل و تجمیع خرید را برای مشتریان وفادار خود فراهم آورد . لذا شفاف سازی و صداقت را در این زمینه رمز موفقت خود دانسته و از اینکه به عنوان دوست و مشاور درکنار شماست ، بر خود می بالد .

ارسال و توزیع محصولات به سراسر کشور

در صنایع مفتولی توری کالا ، مرحله توزیع و ارسال کالا ، تحویل سالم و سر وقت یکی از مراحل بسیار مهم پروسه فروش است که در رضایت مشتری نقش کلیدی دارد و از آنجایی که تعامل با باربری ها ، انتخاب نوع وسیله نقلیه مناسب ، بارگیری ، هماهنگی با راننده ، باسکول ، شکل ظاهری و بد بار بودن بعضی از محصولات و … معمولاً خارج از حوصله مشتریان است . لذا ما در این مرحله نیز با افتخار ضمن پشتیبانی کامل از کاربران خود بهترین و راحت ترین گزینه ها را جهت ارسال محصولات با قیمت اقتصادی مناسب فراهم خواهیم کرد .

صنایع مفتولی توری کالا به منظور حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات خود که در راستای به دست آوردن رضایت مندی مشتریان است ، به همراه  اشتغال زایی ، حمایت از تولید و تولید کنندگان داخلی ، اکثر مواد اولیه خود را از برند های معتبر و با کیفیت داخلی فراهم می کند و در زمینه هایی که خود تولید کننده مواد اولیه صنایع دیگر است ، بهترین متریال ممکن را تولید و عرضه می کند و خط مشی خود را دست یابی به کیفیتی مثال زدنی در رقابتی سالم با همکاران محترم قرار داده است .

صنایع مفتولی توری کالا به عنوان مرجع تخصصی انواع توریهای مفتولی با تولید توری حصاری با حدود ۵۰ مشخصه ، توری پرسی در ۱۰ مشخصه ، توری مش در ۲۰ مشخصه ، سیم خاردار در سه مدل ( خطی ، حلقوی و تبری ) ، گابیون در ۴ مشخصه ، مفتول سیاه و گالوانیزه در قطرهای گوناگون آمادگی خودرا جهت عقد سفارش و تولید سفارشات سازمانها ، ادارات ، شرکت ها و اشخاص در قالب قراردادهای خرد و کلان ، به صورت عمده و جزء برای مصارف داخلی یا صادراتی اعلام می دارد .